Дизайнът му е доста различен от съвременните автомобили. Комбинира стил на SUV и спортен автомобил. Въпреки че на пръв поглед прилича на двуврато купе, Qazana има четири врати. Всичките са електрически. От съображение за сигурност задната двойка може да се активира, когато предните са отворени.

В екстериора впечатление правят издутите и заоблени калници. В предната част няма монтирана решетка, разпределени са четири светлини, две в рамки на бронята и две високо от двете страни на капака. Хромираните лети джанти са със размер 20 цола, решени в черен цвят.

Интериорът е създаден като продължение на екстериора. Използвана е комбинация между твърди и меки материали. На таблото доминира централно разположен екран, който дава информация за всички системи и технически процеси на колата.

